Menu:

Španělská vína k jakékoliv příležitosti

Rozhodli jste v novém kalendářním roce rozšířit ve Vaší restauraci nápojový lístek o španělská vína? Pak je můžete nakoupit za dobrou cenu v internetové prodejně společnosti BMC Brno. Špičková vína můžete objednat odtud www.bmcbrno.cz/spanelska-vina. Díky BMC Brno můžete rozšířit také Váš sortiment o nejrůznějších gastro balenírozmanitých typů ovocí, zeleniny, španělských delikates i oliv. Vynikající chuť vína zvýrazní ovčí sýr Manchego.

Španělská vína patří k těm nejlepším vínům, které je možné ochutnat. K jejich oblíbenosti přispívá nejen lahodná chuť, ale také adekvátní cena vůči kvalitě. Zatímco pro česká vína je charakteristické označení dle cukernatosti vína na jakostní a přívlastková vína, u španělských vín se setkáme s odlišným rozdělením. Všechny španělské odrůdy totiž dosahují vysoké cukernatosti. Ve Španělsku se dělí vína podle doby zrání. Nejdéle zrají vína s označením Gran Reserva, která zrají minimálně dva roky v barikových sudech a 12 – 36 měsíců v láhvích. K nejčastěji pěstovaným španělským odrůdám červených vín patří Tempranillo, Garnacha, Syrah a Merlot.

Pro slavnostní příležitost můžete Vašim zákazníkům nabídnout vína z regionu D.O.Ca.Rioja Alta. Vinařství Bodegas Lagunilla bylo založeno již v roce 1885 a patří mezi jedno z nejtradičnějších vinařství v oblasti Rioja Alta. Vinařství Bodegas Lagunilla produkuje skvělá vína ve zrání crianza a reserva. Nápojový lístek Vaší restaurace však můžete rozšířit také o skvostná bílá vína, speciální sladká vína sangrie i šumivá vína typu CAVA.

26. 01. 2017