Menu:

Smažené olivy

Nudí vás všednost a fádnost jídel, které denně konzumujete? Máte chuť na něco exotického a jiného? Potom musíte vyzkoušet dokonalé smažené olivy. Tato pochoutka je typickou pro Španělsko, a pokud milujete exotiku, zamilujete si je i vy. Smažené olivy jsou to pravé pro vás i vaše blízké. Můžete si je dát nejen jako výborné jídlo, ale nesmírně dobře se hodí jako doplněk k dobrému vínu nebo mohou být součástí nějaké dalšího pokrmu. Smažené olivy jsou na přípravu opravdu jednoduché a dokáže je připravit i malé dítě. Můžete si je zakoupit také ve specializovaných obchodech nebo si je dát v luxusní španělské restauraci.

Smažené olivy jsou velice často přidávány do různých pokrmů. K těm patří i opravdu výborná paella. Toto jídlo je také původem ze Španělska a jeho základ tvoří kvalitní rýže. Paella se smaženými olivami se dá připravit s kuřecím masem, vepřovým masem nebo s mořskými pochoutkami. Je jen na vás, jakému druhu jídlu dáváte přednost a co vám víc chutná. Dobrou paellou se smaženými olivami můžete dokonce překvapit i svou partnerku a spolu se španělským vínem, jí naservírovat dokonalou večeři při svíčkách. Paellu zvládne připravit i kuchař začátečník, ale pokud ji chcete mít opravdu dokonalou, potom ji vařte na speciální paella pánvi.

Smažené olivy se hodí pro jakoukoli příležitost. Mohou dokonce také nahradit nezdravé smažené brambůrky. Neváhejte a i vy vyzkoušejte tuto pochoutku, do které se okamžitě zamilujete. Podívejte se na další španělské delikatesy na webovou stránku www.bassta.cz a pravidelně zkoušejte nové a nezvyklé chutě, po kterých jistě vy i vaši blízcí toužíte. Kvalita za dobrou cenu váš čeká na bassta.cz. Nechte se rozmazlovat a kupte si delikatesy ze Španělska a ohromte tak své chuťové pohárky už dnes.

25. 01. 2013