Menu:

Ochucené olivy od BMC Brno

Nedovedete si představit Váš jídelníček bez nabídky zeleninových salátů doplněných o olivy? Kvalitní nabídku tohoto ovoce naleznete v internetové prodejně firmy BMC Brno, která se věnuje prodeji produktů značky Bassta. Naše společnost již od roku 1996 působí jako přední dovozce španělských výrobků. Počítat můžete, jak s prvotřídní kvalitou, tak s lahodnou chutí. Gastro – balení značky Bassta Vám nabízí pestrou nabídku sterilovaného ovoce a zeleniny, džemů, zeleniny i tuňáka ve slunečnicovém oleji. Vyberte si sami zboží na této webové adrese www.bassta.cz.

V prodejnách běžně můžeme koupit zelené i černé olivy. Běžný laik na první pohled pozná, že se olivy od sebe liší zejména v chuti. Zelené olivy jsou obvykle tvrdé a chutnají nahořkle. Navíc obsahují nízký obsah oleje. Naproti tomu černé olivy jsou měkčí a jsou jemnější.  Prodejci prodávají olivy ve třech typech balení. Olivy značky Bassta je možné koupit ve vaku i v konzervě a to, jak olivy černé bez pecky, tak černé krájené olivy. K velmi oblíbeným gastro balením olivy Bassta patří zelené olivy bez pecky a zelené olivy s červenou paprikou. Olivy jsou známé také tím, že podporují lidské zdraví. Obsahují totiž bohaté množství vitaminů E, A, K a D.

Kromě toho jsou pestrým zdrojem polyfenolů a flavonoidů. Olivy slouží také k posilování lidské imunity, pomáhají zpomalovat stárnutí a snižovat revmatické choroby. Velmi často se používají také při výrobě kosmetických prostředků.  Olivy se skvěle hodí k vínu. Milovníci pizzy si jen stěží dovedou představit tuto lahůdku bez oliv. Nechejte Vaše chuťové pohárky pohrát si s těmito ovocnými bobulkami. 

29. 09. 2015