Menu:

Gastro balení olivy značky Bassta

Rádi byste pozvali Vaše přátelé na narozeninovou oslavu, avšak doposud nemáte jasno o tom, jaké pokrmy připravíte? Na žádné moderní hostině by neměla chybět španělská kuchyně, která je ovlivněna silně svou historií. V málokteré zahraniční kuchyni byste našli tolik lahůdek jako právě v té španělské.

Ve španělské kuchyni se mísí vlivy arabského a židovského stravování, oba tyto národy žili dlouhá staletí na Pyrenejském poloostrově. Španělsko patřilo zejména v raném novověku k předním zemím, které si jen stěží dovedli představit rozšiřování svého území bez koloniálních objevů. I s uměním tak zvaného nového světa se můžete setkat ve španělské kuchyni. V neposlední řadě je pak tato přímořská kuchyně ovlivněna ze severu francouzskou gastronomií. U přípravy španělských pokrmů se jen stěží obejdete bez gastro balení od společnosti BMC Brno. Její nabídkový katalog si můžete prohlédnout na této webové adrese www.bmcbrno.cz.

Gastro balení si potrpí na kvalitu i neodolatelnou chuť.  Z nabízeného sortimentu zboží si můžete objednat například velká balení oliv, olivových olejů, konzervovaného ovoce i zeleniny. Společnost BMC Brno se zaměřuje rovněž na dovoz kvalitních rajčatových směsí a nejrůznějších ochucovadel. S gastro balením budete nadmíru spokojeni a Vaši hosté si jedinečně pochutnají.

Všechny výrobky značky Bassta je možné použít například při přípravě paelly, tapasů i sendvičů. Mezi národní jídla Španělů patří také tortilla espaňola. Jde o jídlo připravované ze syrových brambor, vajec a cibule. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv španělskou pochoutku, nikdy byste neměli zapomínat na gastro balení značky Bassta. 

27. 10. 2015