Menu:

Gastro balení olivy od Bassta

Chystáte se udělat v následujících dnech letní párty a rádi byste Vaše hosty pohostili kvalitním jídlem? V tom případě Vás nadchne nabídka internetového prodejce španělských potravin značky Bassta. Firma BMC Brno nedisponuje však pouze velmi rozmanitou nabídkou španělských potravin značky Bassta, ale také potravinami z jiných částí Evropy i mimoevropských zemí. Potraviny značky Bassta se vyznačují tou nejvyšší kvalitou a jsou výsledkem pečlivě vybraného sortimentu zboží potravinářských výrobců. 

Na webových stránkách firmy BMC Brno www.bassta.cz si můžete za velmi příznivé ceny objednat balení sterilovaného ovoce a zeleniny, tuňáka na slunečnicovém oleji a další lahůdky z vynikající španělské gastronomie. V sekci gastro balení ovoce naleznete loupané broskve v podobě kostek. Váha jednoho balení v konzervě činí 4 200 gramů. Velmi oblíbené jsou také broskve půlené loupané, které si můžete objednat ve třech druzích balení. Záleží tedy pouze na Vás, zda se rozhodnete objednat si 2 500 gramů, 825 gramů nebo 2650 gramů. V ovocném sortimentu výrobků Bassta naleznete rovněž hroznové kompoty a meruňky půlené loupané v konzervě. Všechny tyto druhy ovoce se skvěle hodí do nejrůznějších ovocných pohárů, buchet i jen tak k nedělnímu obědu jako kompot.

Velmi oblíbenou pochutinou se také v našich končinách staly olivy. Také ty si můžete zakoupit na této webové adrese www.bassta.cz. V gastro balení olivy si určitě pochutnáte na černých olivách bez pecky i zelených olivách. Máte-li rádi olivy doplněné o červenou papriku, pak byste neměli váhat a objednat si je na výše zmíněné webové adrese. S gastro balením olivy budete více než spokojeni. 

23. 06. 2014